Меню

Відділ організації та стандартизації надання психіатричної допомоги на рівні первинної медичної допомоги

Основні завдання відділу:

  • Аналіз, розробка, удосконалення та впровадження методів координації надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Розробка пропозицій щодо впровадження (на основі кращих світових практик) механізмів міжрегіональної координації та співпраці в частині реалізації державної політики у сфері психічного здоров’я.
  • Надання організаційно-методичної допомоги закладам охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу з охорони психічного здоров’я та реабілітації.
  • Визначення стратегічних індикаторів/показників діяльності та ефективності заходів з питань координації надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Прогнозування соціальних та економічних наслідків/результатів заходів з питань надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Аналіз та прогнозування ефективності та стану виконання заходів з питань надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Участь у розробці стандартів державної акредитації, стандартів надання медичної допомоги, відповідних протоколів, форм статистичного обліку та звітності щодо надання допомоги у сфері охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.

Останні новини

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 12-16.12.2022

12-16 грудня 2022 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Cемінар дотримання прав пацієнтів в закладах психіатричної допомоги 30.11.2022

30 листопада 2022 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення семінару на тему “Нові клінічні протоколи щодо надання послуг у сфері психічного здоров’я на рівні первинної медичної допомоги”. Семінар організовано відповідно до Постанови КМУ від 14.07.2021 №725 “Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників” та […]

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО! Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 21-25.11.2022

21-25 листопада 2022 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Ми тісно співпрацюємо