Меню

Відділ організації та стандартизації надання психіатричної допомоги на рівні первинної медичної допомоги

Основні завдання відділу:

  • Аналіз, розробка, удосконалення та впровадження методів координації надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Розробка пропозицій щодо впровадження (на основі кращих світових практик) механізмів міжрегіональної координації та співпраці в частині реалізації державної політики у сфері психічного здоров’я.
  • Надання організаційно-методичної допомоги закладам охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу з охорони психічного здоров’я та реабілітації.
  • Визначення стратегічних індикаторів/показників діяльності та ефективності заходів з питань координації надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Прогнозування соціальних та економічних наслідків/результатів заходів з питань надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Аналіз та прогнозування ефективності та стану виконання заходів з питань надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Участь у розробці стандартів державної акредитації, стандартів надання медичної допомоги, відповідних протоколів, форм статистичного обліку та звітності щодо надання допомоги у сфері охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.

Останні новини

Утворення Інституту судової психіатрії

Інститут після зміни установчих документів зосередиться на питаннях судової психіатрії Міністерство охорони здоров’я України прийняло рішення про передачу функції моніторингу наркотиків від ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України» до ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Відповідним наказом МОЗ № 1601 від 08.09.2023 змінено найменування державної установи «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та […]

Cемінар з питань проведення передзмінних та передрейсових медичних оглядів 18-19.10.2023

18-19 жовтня 2023 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару на тему “Передзмінні та передрейсові медичні огляди водіїв та інших категорій працівників”. Семінар організовано відповідно до спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоров’я України від 31 січня 2013 року №65/80, а також згідно з Постановою КМУ від […]

Дві третини українців вживали наркотики хоча б раз у житті – результати опитування

Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України оприлюднив результати анонімного онлайн-опитування щодо вживання наркотиків, яке проходило за підтримки Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркотичної залежності з 05 по 25 червня 2023 року. В опитуванні взяли участь 559 респондентів віком від 18 до 64 років. За результатами проведеного опитування: Практично кожні двоє з […]

Ми тісно співпрацюємо