Меню

Відділ організації та стандартизації надання психіатричної допомоги на рівні первинної медичної допомоги

Основні завдання відділу:

  • Аналіз, розробка, удосконалення та впровадження методів координації надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Розробка пропозицій щодо впровадження (на основі кращих світових практик) механізмів міжрегіональної координації та співпраці в частині реалізації державної політики у сфері психічного здоров’я.
  • Надання організаційно-методичної допомоги закладам охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу з охорони психічного здоров’я та реабілітації.
  • Визначення стратегічних індикаторів/показників діяльності та ефективності заходів з питань координації надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Прогнозування соціальних та економічних наслідків/результатів заходів з питань надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Аналіз та прогнозування ефективності та стану виконання заходів з питань надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.
  • Участь у розробці стандартів державної акредитації, стандартів надання медичної допомоги, відповідних протоколів, форм статистичного обліку та звітності щодо надання допомоги у сфері охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації.

Останні новини

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 25-29.09.2023

25-29 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Cемінар з питань виявлення у водіїв ознак сп’яніння 12-13.09.2023

12-13 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару з питань виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Відповідно до положень пункту 4 спільного наказу Міністерства внутрішніх справ […]

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 26-30.06.2023

26-30 червня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Ми тісно співпрацюємо