Меню

Відділ організації та стандартизації надання психіатричної допомоги особам із станами залежності

Основні завдання відділу:

  • Аналіз, розробка, впровадження та удосконалення організації, систем та методів моніторингу надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Визначення стратегічних індикаторів/показників діяльності та ефективності заходів з питань надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Аналіз та прогнозування ефективності надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Ініціювання та розроблення програм, методів, планів заходів спрямованих на організацію та стандартизацію надання допомоги особам зі станами залежності на первинній, вторинній та високоспеціалізовані ланці допомоги.
  • Аналіз і прогнозування роботи програм реабілітації та підготовка пропозицій для удосконалення.
  • Підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань організації та стандартизації надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Аналіз надання інтегрованої допомоги споживачам психоактивних речовин з коморбідними станами ВІЛ, туберкульоз, гепатити під час надання допомоги особам зі станами залежності.

Останні новини

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 25-29.09.2023

25-29 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Cемінар з питань виявлення у водіїв ознак сп’яніння 12-13.09.2023

12-13 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару з питань виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Відповідно до положень пункту 4 спільного наказу Міністерства внутрішніх справ […]

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 26-30.06.2023

26-30 червня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Ми тісно співпрацюємо