Меню

Відділ організації та стандартизації надання психіатричної допомоги особам із станами залежності

Основні завдання відділу:

  • Аналіз, розробка, впровадження та удосконалення організації, систем та методів моніторингу надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Визначення стратегічних індикаторів/показників діяльності та ефективності заходів з питань надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Аналіз та прогнозування ефективності надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Ініціювання та розроблення програм, методів, планів заходів спрямованих на організацію та стандартизацію надання допомоги особам зі станами залежності на первинній, вторинній та високоспеціалізовані ланці допомоги.
  • Аналіз і прогнозування роботи програм реабілітації та підготовка пропозицій для удосконалення.
  • Підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань організації та стандартизації надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Аналіз надання інтегрованої допомоги споживачам психоактивних речовин з коморбідними станами ВІЛ, туберкульоз, гепатити під час надання допомоги особам зі станами залежності.

Останні новини

Утворення Інституту судової психіатрії

Інститут після зміни установчих документів зосередиться на питаннях судової психіатрії Міністерство охорони здоров’я України прийняло рішення про передачу функції моніторингу наркотиків від ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України» до ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Відповідним наказом МОЗ № 1601 від 08.09.2023 змінено найменування державної установи «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та […]

Cемінар з питань проведення передзмінних та передрейсових медичних оглядів 18-19.10.2023

18-19 жовтня 2023 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару на тему “Передзмінні та передрейсові медичні огляди водіїв та інших категорій працівників”. Семінар організовано відповідно до спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоров’я України від 31 січня 2013 року №65/80, а також згідно з Постановою КМУ від […]

Дві третини українців вживали наркотики хоча б раз у житті – результати опитування

Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України оприлюднив результати анонімного онлайн-опитування щодо вживання наркотиків, яке проходило за підтримки Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркотичної залежності з 05 по 25 червня 2023 року. В опитуванні взяли участь 559 респондентів віком від 18 до 64 років. За результатами проведеного опитування: Практично кожні двоє з […]

Ми тісно співпрацюємо