Меню

Відділ організації та стандартизації надання психіатричної допомоги особам із станами залежності

Основні завдання відділу:

  • Аналіз, розробка, впровадження та удосконалення організації, систем та методів моніторингу надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Визначення стратегічних індикаторів/показників діяльності та ефективності заходів з питань надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Аналіз та прогнозування ефективності надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Ініціювання та розроблення програм, методів, планів заходів спрямованих на організацію та стандартизацію надання допомоги особам зі станами залежності на первинній, вторинній та високоспеціалізовані ланці допомоги.
  • Аналіз і прогнозування роботи програм реабілітації та підготовка пропозицій для удосконалення.
  • Підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань організації та стандартизації надання допомоги особам зі станами залежності.
  • Аналіз надання інтегрованої допомоги споживачам психоактивних речовин з коморбідними станами ВІЛ, туберкульоз, гепатити під час надання допомоги особам зі станами залежності.

Останні новини

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 12-16.12.2022

12-16 грудня 2022 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Cемінар дотримання прав пацієнтів в закладах психіатричної допомоги 30.11.2022

30 листопада 2022 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення семінару на тему “Нові клінічні протоколи щодо надання послуг у сфері психічного здоров’я на рівні первинної медичної допомоги”. Семінар організовано відповідно до Постанови КМУ від 14.07.2021 №725 “Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників” та […]

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО! Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 21-25.11.2022

21-25 листопада 2022 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Ми тісно співпрацюємо