Меню

Відділ організації та стандартизації психіатричної допомоги дітям та підліткам

Основні завдання відділу:

  • Організаційно-методичний, інформаційний та технічний супровід розробки та впровадження сучасних медико-технологічних документів на засадах доказової медицини у сфері надання допомоги дітям та підліткам з розладами психіки та поведінки.
  • Адаптація та впровадження клінічних настанов та протоколів надання допомоги дітям та підліткам з розладами психіки та поведінки.
  • Впровадження сучасних методів діагностики та діагностичних систем з надання допомоги дітям та підліткам з розладами психіки та поведінки.
  • Розробка, на основі доказових даних, та впровадження ефективних технологій виявлення та визначення шляхів мінімізації впливу факторів (чинників) ризику психічних захворювань у дітей та підлітків та створення сприятливого для їх психічного здоров’я середовища.
  • Організація надання лікувально-профілактичної, діагностичної, консультативної допомоги та психосоціального супроводу щодо розладів психіки та поведінки в дітей та підлітків.
  • Організація науково-практичних досліджень з питань охорони психічного здоров’я дітей та підлітків і надання психіатричної допомоги.
  • Участь у розробці та забезпеченні доступу до науково обґрунтованих програм для дітей і підлітків, які сприятимуть розвитку навичок та отриманню інформації з таких питань, як психічна усталеність, уміння опановувати емоції та психосоціальна взаємодія.
  • Аналіз системи охорони психічного здоров’я у закладах різного підпорядкування щодо надання допомоги дітям та підліткам з розладами психіки та поведінки.

Останні новини

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 25-29.09.2023

25-29 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Cемінар з питань виявлення у водіїв ознак сп’яніння 12-13.09.2023

12-13 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару з питань виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Відповідно до положень пункту 4 спільного наказу Міністерства внутрішніх справ […]

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 26-30.06.2023

26-30 червня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Ми тісно співпрацюємо