Меню

Журнал Архів Психіатрії Том 25, №1 (96)’ 2019 Статті

 1. Адбряхімов Р. А. Порівняльний аналіз якості життя в учасників бойових дій з травмою очей на тлі психологічних проявів реакції на стрес різної вираженості. – C. 4-10.
 2. Мисула Ю. І. Особливості клінічної феноменології первинного епізоду біполярного афективного розладу. – C. 11-14.
 3. Tabachnikov S. I., Pinchuk I. Ya., Kharchenko Ye. M., Mykhalchuk N. O., Chepurna A. M., Zdoryk I. F. Criteria for diagnostics and treatment of somatic patients who use psychoactive substances in the practice of family medicine. – C. 15-21.
 4. Гапонов К. Д., Табачніков С. І. Соціальна підтримка та якість життя осіб різних соціальних груп та з різним рівнем психосоціального стресу, які страждають на розлади, спричинені вживанням алкоголю. – C. 22-29.
 5. Салдень В. І. Рання діагностика і психокорекція психічних та поведінкових порушень у хворих первинної ланки, які вживають алкоголь зі шкідливими наслідками. – C. 30-33.
 6. Камінська А. О., Пшук Н. Г. Детермінанти інтерперсональної комунікації у референтних родичів пацієнтів з ендогенними психічними розладами. – C. 34-39.
 7. Сидоренко О. О. Клініко-психологічні прояви та механізми формування психологічної дезадаптації у державних службовців. – C. 40-46.
 8. Яворська Т. П. Особливості сімейного функціонування у родині хворих із цереброваскулярною патологією. – C. 47-50.
 9. Яремкевич Р. Р. Прояви форм агресії у дерматологічних пацієнтів із синдромом хронічного свербежу. – C. 51-55.
 10. Скрипніков А. М., Ісаков Р. І. Особливості континууму соціально-психологічної адаптації – дезадаптації у жінок з різними генезом депресії та вираженістю проблем у психосоціальному функціонуванні. – C. 56-62.
 11. Олійник О. П. Судово-психіатрична оцінка станів залежності в кримінальному провадженні. – C. 63-68.

Останні новини

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 25-29.09.2023

25-29 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Cемінар з питань виявлення у водіїв ознак сп’яніння 12-13.09.2023

12-13 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару з питань виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Відповідно до положень пункту 4 спільного наказу Міністерства внутрішніх справ […]

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 26-30.06.2023

26-30 червня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Ми тісно співпрацюємо