Меню

Відділ комплексної судово-психіатричної експертизи

Відділ комплексної судово-психіатричної експертизи в Державній установі «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Міністерства охорони здоров’я України» є єдиним в Україні науково-дослідним підрозділом, де систематично досліджуються науково-практичні проблеми судово-психіатричної експертизи та розробляються нові підходи до її удосконалення.

Відділ комплексної судово-психіатричної експертизи має належний кадровий склад з відповідним науковим, практичним (клінічним), експертним і педагогічним досвідом у цій галузі.

Основні завдання відділу:

  • Проведення наукових досліджень, пов’язаних з питанням судово-психіатричної експертизи.
  • Проведення судово-психіатричних (комплексних судових психолого-психіатричних) експертиз в цивільному процесі та кримінальному провадженні.
  • Здійснення консультативної допомоги щодо організації та проведення судово-психіатричних (комплексних судових психолого-психіатричних) експертиз.

Останні новини

Гуманітарна допомога від Міністерства охорони здоров’я

Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків висловлює щиру подяку Міністерству охорони здоров’я України за виділення гуманітарної допомоги на лікування пацієнтів. Надходження ліків та препаратів до лікувальних закладів Інституту стало можливим завдяки створенню спеціального модуля у системі медичних закупівель MedData в рамках ініціативи Президента України United24. Інститут оцінює потреби у лікувальних засобах і подає електронну […]

Оголошення щодо оновленої редакції Статуту

Державна установа «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 вересня 2021 року № 2065 затверджено Статут Державної установи «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Міністерства охорони здоров’я України» (нова редакція). З новою редакцією статуту можна ознайомитися за посиланням: https://cmhmda.org.ua/statut_ndip_moz_ukrainy_27-09-2021/.

Постери щодо психічного здоров’я

Шукайте постери щодо психічного здоров’я для завантаження у розділі “Методичні матеріали“

Ми тісно співпрацюємо