tel
search Реєстрація / Вхід

Меню

Державна установа «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України» є державною установою з організаційно-методичною функцією у сфері психічного здоров’я і моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації  та спеціалізованою установою судово-психіатричних експертиз Міністерства охорони здоров’я України, заснованою на державній власності, що належить до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України і є підзвітною йому.

Центр є державною бюджетною неприбутковою установою, уповноважений орган  управління якої є Міністерство охорони здоров’я України.

Центр створений згідно з наказом МОЗ України від 11 травня 2006 року № 268 «Про організацію роботи з моніторингу алкогольної та наркотичної ситуації в Україні» відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 29 березня 2005 року № 14297/1/1-05, є правонаступником Державного закладу «Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України» згідно з наказом МОЗ України від 14 вересня 2018 № 1673 «Про реорганізацію Державного закладу «Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України».

Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, а також наказами Уповноваженого органу управління і цим Статутом, що затверджується Міністерством охорони здоров’я України.

 

Останні новини

Україна долучилась до 62 сесії Комісії ООН з наркотичних засобів

Україна долучилась до 62 сесії Комісії ООН з наркотичних засобів 18 березня розпочала роботу регулярна 62 сесія Комісії з наркотичних засобів, яка проходить у Відні (Австрія). Зокрема на сесії обговорять план дій для протидії світовій проблемі наркотиків і питання зміни контролю над канабісом. До складу української делегації, яку очолив директор ДУ «Центр психічного здоров’я і […]

Ми тісно співпрацюємо