Меню

Журнал Архів Психіатрії Том 22, №3 (86)’ 2016 Статті |

Журнал Архів Психіатрії Том 22, №3 (86)’ 2016 Статті

 1. Пінчук І. Я., Пішель В. Я., Полив’яна М. Ю., Гузенко К. В ., Ладик-Бризгалова А. К. Ауто- та гетероагресивна поведінка у структурі посттравматичних психічних розладів у учасників АТО. – C. 6-11.
 2. Ilnytska T. Yu. Social adaptation impairment after the posttraumatic stress: ADHD role in premorbide. – C. 12-14.
 3. Пінчук І. Я., Петриченко О. О., Колодєжний О. В., Здорик І. Ф., Древіцька О О. Структура захворюваності та поширеність реакцій на важкий стрес та порушення адаптації в Україні у першому півріччі 2016 року. – C. 15-19.
 4. Аймедов К. В., Волощук Д. А. Оцінка ефективності комплексного медико-соціального супроводу пацієнтів з судинною деменцією. – C. 20-27.
 5. Будьонний П. В. Особливості суїцидальної поведінки осіб, які мешкають у депресивному промисловому регіоні м. Лисичанська (2006–2013 рр.). – C. 28-32.
 6. Буздиган О. Г. Клініко-функціональні особливості хворих на шизофренію як основа оптимізації підходів до їх психосоціальної реабілітації з урахуванням гендерного фактора. – C. 33-40.
 7. Резуненко О. Ю. Сучасні особливості психосоціальної реабілітації хворих на біполярний афективний розлад. – C. 41-44.
 8. Левада О. А., Чередніченко Н. В. Когнітивно-психопатологічні фенотипи основних етіологічних варіантів м’яких нейрокогнітивних розладів. – C. 45-50.
 9. Підкоритов В. С. Вплив соматичної патології на когнітивну сферу хворих на судинну деменцію. – C. 51-53.
 10. Живаго Х. С. Дослідження сфер соціального функціонування у хворих на параноїдну форму шизофренії із симптомами депресії. – C. 54-58.
 11. Шкода К. В. Особливості депресивних проявів у родичів хворих на параноїдну шизофренію з тривалими термінами захворювання. – C. 59-64.
 12. Масік О. І. Клініко-психопатологічні аспекти тривожності при психосоматичних розладах у підлітків. – C. 65-69.
 13. Литвиненко М. В. Особливості психосоціальної адаптації хворих на вугрову хворобу. – C. 70-73.
 14. Мухаровська І. Р. Особливості психосоціального функціонування пацієнтів з онкологічними захворюваннями. – C. 74-77.
 15. Cидоренко А. Ю. Структура і вираженість емоційного вигорання у медичних працівників кардіохірургічного профілю. – C. 78-81.
 16. Юдін М. А. Особистісні особливості пацієнтів косметологічного профілю з дисгармонійним самовідношенням та зниженою самооцінкою. – C. 82-84.
 17. Кіосєва О. В. Система психопревентивних освітніх заходів щодо вживання психоактивних речовин особами молодого віку. – C. 85-90.
 18. Савіна М. В. Особливості копінгу у подружжів з адиктивною поведінкою жінок та різним станом здоров’я сім’ї. – C. 91-97.
 19. Олійник О. П., Ревенок О. А., Голованова О. Г., Радзевілова О. В. Судово-психіатрична експертиза осіб, які брали участь в антитерористичній операції (аналіз галузевої статистичної звітності). – C. 98-104.

Останні новини

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів правоохоронних органів

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, який було організовано Міжнародним медичним корпусом у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – […]

Проведено круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру»

Інститутом разом з Департаментом національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини організовано круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру». Національний превентивний механізм (НПМ) здійснює систематичні моніторингові відвідування місць несвободи, до яких належать заклади з надання психіатричної допомоги, зокрема спеціальні заклади, в яких застосовують примусові заходи медичного […]

Навчання медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я оцінювати, вести та надавати подальший супровід особам з поширеними психічними розладами

Інститут у 2023-2024 роках взяв участь в реалізації Програми дій ВООЗ з усунення прогалин у сфері охорони психічного здоров’я (MhGAP). Мета реалізації програми в України – усунути прогалини в наданні психіатричної допомоги населенню, підвищити рівень знань медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я щодо оцінки, ведення та подальшого супроводу поширених психічних розладів у пацієнтів. Станом на […]

Ми тісно співпрацюємо