Меню

Журнал Архів Психіатрії Том 22, №3 (86)’ 2016 Статті |

Журнал Архів Психіатрії Том 22, №3 (86)’ 2016 Статті

  1. Пінчук І. Я., Пішель В. Я., Полив’яна М. Ю., Гузенко К. В ., Ладик-Бризгалова А. К. Ауто- та гетероагресивна поведінка у структурі посттравматичних психічних розладів у учасників АТО. – C. 6-11.
  2. Ilnytska T. Yu. Social adaptation impairment after the posttraumatic stress: ADHD role in premorbide. – C. 12-14.
  3. Пінчук І. Я., Петриченко О. О., Колодєжний О. В., Здорик І. Ф., Древіцька О О. Структура захворюваності та поширеність реакцій на важкий стрес та порушення адаптації в Україні у першому півріччі 2016 року. – C. 15-19.
  4. Аймедов К. В., Волощук Д. А. Оцінка ефективності комплексного медико-соціального супроводу пацієнтів з судинною деменцією. – C. 20-27.
  5. Будьонний П. В. Особливості суїцидальної поведінки осіб, які мешкають у депресивному промисловому регіоні м. Лисичанська (2006–2013 рр.). – C. 28-32.
  6. Буздиган О. Г. Клініко-функціональні особливості хворих на шизофренію як основа оптимізації підходів до їх психосоціальної реабілітації з урахуванням гендерного фактора. – C. 33-40.
  7. Резуненко О. Ю. Сучасні особливості психосоціальної реабілітації хворих на біполярний афективний розлад. – C. 41-44.
  8. Левада О. А., Чередніченко Н. В. Когнітивно-психопатологічні фенотипи основних етіологічних варіантів м’яких нейрокогнітивних розладів. – C. 45-50.
  9. Підкоритов В. С. Вплив соматичної патології на когнітивну сферу хворих на судинну деменцію. – C. 51-53.
  10. Живаго Х. С. Дослідження сфер соціального функціонування у хворих на параноїдну форму шизофренії із симптомами депресії. – C. 54-58.
  11. Шкода К. В. Особливості депресивних проявів у родичів хворих на параноїдну шизофренію з тривалими термінами захворювання. – C. 59-64.
  12. Масік О. І. Клініко-психопатологічні аспекти тривожності при психосоматичних розладах у підлітків. – C. 65-69.
  13. Литвиненко М. В. Особливості психосоціальної адаптації хворих на вугрову хворобу. – C. 70-73.
  14. Мухаровська І. Р. Особливості психосоціального функціонування пацієнтів з онкологічними захворюваннями. – C. 74-77.
  15. Cидоренко А. Ю. Структура і вираженість емоційного вигорання у медичних працівників кардіохірургічного профілю. – C. 78-81.
  16. Юдін М. А. Особистісні особливості пацієнтів косметологічного профілю з дисгармонійним самовідношенням та зниженою самооцінкою. – C. 82-84.
  17. Кіосєва О. В. Система психопревентивних освітніх заходів щодо вживання психоактивних речовин особами молодого віку. – C. 85-90.
  18. Савіна М. В. Особливості копінгу у подружжів з адиктивною поведінкою жінок та різним станом здоров’я сім’ї. – C. 91-97.
  19. Олійник О. П., Ревенок О. А., Голованова О. Г., Радзевілова О. В. Судово-психіатрична експертиза осіб, які брали участь в антитерористичній операції (аналіз галузевої статистичної звітності). – C. 98-104.

Останні новини

Cемінар БПР на тему патологічної схильності до азартних ігор, її діагностики та лікування 25.07.2024

25 липня 2024 року у рамках програми безперервного професійного розвитку Інститут судової психіатрії організовує семінар БПР на тему Патологічна схильність до азартних ігор, діагностика та лікування 25.07.2024 для лікарів таких спеціальностей, як дитяча психіатрія, медична психологія, психіатрія, наркологія, психотерапія, судово-психіатрична експертиза, загальна практика – сімейна медицина, клінічна психологія. Навчання проходитиме онлайн на платформі Zoom. Лектори: […]

Cемінар з питань проведення передзмінних та передрейсових медичних оглядів 03-04.07.2024

03-04 липня 2024 року у рамках програми безперервного професійного розвитку Інститут судової психіатрії організовує семінар БПР на тему «Передзмінні та передрейсові медичні огляди водіїв та інших категорій працівників» для лікарів усіх спеціальностей та медичних працівників із середньо-спеціальною медичною освітою. Навчання проходитиме онлайн на платформі Zoom. Лектор – Оксана Олійник, доктор медичних наук, заступник Генерального директора з […]

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів правоохоронних органів

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, який було організовано Міжнародним медичним корпусом у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – […]

Ми тісно співпрацюємо