Меню

Журнал Архів Психіатрії Том 23, №3 (90)’ 2017 Статті |

Журнал Архів Психіатрії Том 23, №3 (90)’ 2017 Статті

 1. Конференція Європейської ради з питань розладів харчової поведінки (ECED), 7 – 9 вересня 2017, Вільнюс (Литва). – C. 164-165.
 2. Ільницька Т. Ю. Клінічний поліморфізм симптомів гіперкінетичного розладу у ветеранів військових дій на сході України під впливом посттравматичного стресового розладу. – C. 166-170.
 3. В’юн В. В. Визначення тривоги та депресії в структурі розладів адаптації лікарів-інтернів. – C. 171-173.
 4. Ісаєнко С. В. Феноменологія суїцидальної поведінки при депресивних розладах у хворих з онкологічною патологією. – C. 174-176.
 5. Кришталь О. О. Виразність психопатологічних синдромів та рівень соціального функціонування як основа арт-терапії хворих на шизофренію. – C. 177-179.
 6. Молчанова О. О. Нейрокогнітивний дефіцит і соціальне функціонування хворих на параноїдну шизофренію. – C. 180-184.
 7. Мудренко І. Г. Нейропротекція когнітивного дефіциту у хворих з деменціями альцгеймерівського та неальцгеймерівського типів. – C. 185-190.
 8. Стаханов К. О. Чинники ризику рецидиву захворювання у пацієнтів з постшизофренічною депресією. – C. 191-194.
 9. Дубовик К. В. Поліморфізм рухових порушень при розладах спектра аутизму. – C. 195-197.
 10. Радченко Т. М. Динаміка патопсихологічних проявів у хворих на опіоїдну залежність жінок на різних стадіях формування ремісії відповідно до віку та наявної коморбідної патології щитоподібної залози. – C. 198-202.
 11. Олійник О. П. Структура та особливості скоєння суспільно небезпечних дій особами із станами залежності від психоактивних речовин. – C. 203-206.
 12. Валерій Миколайович Кузнецов (некролог). – C. 207.

Останні новини

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів правоохоронних органів

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, який було організовано Міжнародним медичним корпусом у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – […]

Проведено круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру»

Інститутом разом з Департаментом національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини організовано круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру». Національний превентивний механізм (НПМ) здійснює систематичні моніторингові відвідування місць несвободи, до яких належать заклади з надання психіатричної допомоги, зокрема спеціальні заклади, в яких застосовують примусові заходи медичного […]

Навчання медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я оцінювати, вести та надавати подальший супровід особам з поширеними психічними розладами

Інститут у 2023-2024 роках взяв участь в реалізації Програми дій ВООЗ з усунення прогалин у сфері охорони психічного здоров’я (MhGAP). Мета реалізації програми в України – усунути прогалини в наданні психіатричної допомоги населенню, підвищити рівень знань медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я щодо оцінки, ведення та подальшого супроводу поширених психічних розладів у пацієнтів. Станом на […]

Ми тісно співпрацюємо