Меню

Журнал Архів Психіатрії Том 23, №4 (91)’ 2017 Статті |

Журнал Архів Психіатрії Том 23, №4 (91)’ 2017 Статті

 1. Ільницька Т. Ю., Пінчук І. Я. Поширеність гіперкінетичного розладу в учасників бойових дій. – C. 212-216.
 2. Анікіна І. І. Депресивні розлади у жінок, хворих на рак молочної залози, після мастектомії. – C. 217-220.
 3. Мудренко І. Г. Клініко-психопатологічна структура депресивних розладів у хворих на деменції з високим ризиком суїциду. – C. 221-224.
 4. Смашна О. Є., Хаустова О. О. Особливості діагностики посттравматичних стресових розладів у пацієнтів з легкою черепно-мозковою травмою. – C. 225-231.
 5. Vyun V. V. The rationale and content of psychotherapy and prevention of the development of maladaptation states of internship doctors in modern conditions. – C. 232-235.
 6. Калугін І. В., Осуховська О. С. Психотерапія як фактор покращення задоволеності медичною допомогою та покращення якості життя у пацієнтів геронтологічного профілю з психічними розладами та поліморбідністю. – C. 236-242.
 7. Хаустов М. М. Психологічні та психопатологічні особливості розладів адаптації у студентів в аспекті їх інтегративної психотерапії. – C. 243-246.
 8. Ячнік Ю. В. Дослідження соціально-психологічної адаптації та копінг-стратегій підлітків із психосоматичними розладами. – C. 247-251.
 9. Пінчук І. Я., Колодєжний О. В., Петриченко О. О., Здорик І. Ф. Аналіз статистичних показників розладів психіки та поведінки внаслідок уживання психоактивних речовин у 2015–2016 роках. – C. 252-260.
 10. Олійник О. П. Судово-психіатричні аспекти експертної оцінки психічних розладів в учасників бойових дій, які скоїли суспільно небезпечні діяння. – C. 261-265.
 11. XVII міжнародний конгрес з психіатрії WPA (8–12 жовтня, Берлін, Німеччина). – C. 266.
 12. Соціальна справедливість для людей з психічними розладами. – C. 267.
 13. VII Львівські психіатричні зустрічі “Українська психіатрія: QUO VADIS?”. – C. 267-268.

Останні новини

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів правоохоронних органів

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, який було організовано Міжнародним медичним корпусом у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – […]

Проведено круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру»

Інститутом разом з Департаментом національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини організовано круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру». Національний превентивний механізм (НПМ) здійснює систематичні моніторингові відвідування місць несвободи, до яких належать заклади з надання психіатричної допомоги, зокрема спеціальні заклади, в яких застосовують примусові заходи медичного […]

Навчання медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я оцінювати, вести та надавати подальший супровід особам з поширеними психічними розладами

Інститут у 2023-2024 роках взяв участь в реалізації Програми дій ВООЗ з усунення прогалин у сфері охорони психічного здоров’я (MhGAP). Мета реалізації програми в України – усунути прогалини в наданні психіатричної допомоги населенню, підвищити рівень знань медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я щодо оцінки, ведення та подальшого супроводу поширених психічних розладів у пацієнтів. Станом на […]

Ми тісно співпрацюємо