Меню

Журнал Архів Психіатрії Том 24, №3 (94)’ 2018 Статті |

Журнал Архів Психіатрії Том 24, №3 (94)’ 2018 Статті

  1. Пішель В. Я., Древіцька О. О., Полив’яна М. Ю. Психотичні розлади у структурі розладів психіки та поведінки у комбатантів (за даними офіційної статистики 2015–2017 рр.). – C. 132-135.
  2. Наумов В. Л. Особливості клініко-психопатологічних проявів розладів адаптації, посттравматичних стресових розладів та постстресових розладів особистості в учасників бойових дій. – C. 136-141.
  3. Костюченко Н. В., Фільц О. О. Рівень та якісний склад позитивної симптоматики за шкалою PANSS у пацієнтів з параноїдною шизофренією та шизоафективним розладом залежно від психоакустичних здібностей. – C. 142-145.
  4. Савка С. Д. Структура коморбідних непсихотичних психічних розладів у хворих на ревматоїдний артрит. – C. 146-148.
  5. Юрценюк О. С. Клініко-психопатологічні особливості непсихотичних психічних розладів у студентів на різних етапах навчання. – C. 149-152.
  6. Коростій В. І., Блажіна І. Ю., Іванова Н. М. Недементні когнітивні розлади при епілепсії: історичні аспекти. – C. 153-157.
  7. Дубовик К. В., Марценковський І. А., Здорик І. Ф., Матусова М. О. Клінічний поліморфізм: коморбідність психічних розладів у осіб з розладами аутистичного спектра. – C. 158-162.
  8. Олійник О. П. Експертна оцінка станів поєднаної психічної патології в осіб, залежних від психоактивних речовин. – C. 163-167.

Останні новини

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів правоохоронних органів

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, який було організовано Міжнародним медичним корпусом у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – […]

Проведено круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру»

Інститутом разом з Департаментом національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини організовано круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру». Національний превентивний механізм (НПМ) здійснює систематичні моніторингові відвідування місць несвободи, до яких належать заклади з надання психіатричної допомоги, зокрема спеціальні заклади, в яких застосовують примусові заходи медичного […]

Навчання медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я оцінювати, вести та надавати подальший супровід особам з поширеними психічними розладами

Інститут у 2023-2024 роках взяв участь в реалізації Програми дій ВООЗ з усунення прогалин у сфері охорони психічного здоров’я (MhGAP). Мета реалізації програми в України – усунути прогалини в наданні психіатричної допомоги населенню, підвищити рівень знань медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я щодо оцінки, ведення та подальшого супроводу поширених психічних розладів у пацієнтів. Станом на […]

Ми тісно співпрацюємо