Меню

Зображення тренінгу для працівників Бородянського психоневрологічного інтернату

Організовано психологічну допомогу працівникам Бородянського психоневрологічного інтернату

Центром організації психіатричної допомоги за підтримки ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» організовано проведення психологічного тренінгу для працівників Бородянського психоневрологічного інтернату за запитом керівника цієї установи.

Підопічні та працівники інтернату пережили непрості часи окупації, і такий тренінг був актуальним і мав шалений попит. У тренінгу «Психологічні методи самодопомоги» взяв участь 31 працівник установи із надання соціальних послуг.

Учасники заходу отримали знання про психологічну травму та її потенційний вплив на особистість людини. Вони також засвоїли інформацію про фізіологічні та патологічні реакції у стресових ситуаціях, а також способи реагування людини в випадку загрози. Крім того, під час проведення тренінгу аудиторія отримала рекомендації щодо самодопомоги у стресових ситуаціях: за допомогою техніки дихання та води, управління власним тілом тощо.

Тренери впевнені, що набуті навички допоможуть працівникам установи зменшити або зняти тривогу, стабілізувати емоційний стан, заспокоїтись та мобілізуватися. Саме тому учасники заходу  виразили безмежну подяку тренерам, які провели таке надважливе навчання:

  • Кучинська Анастасія. Кризовий психолог, учасник бойових дій, має 8-річний досвід роботи в умовах воєнних дій. До 16.03.2022 року проживала та працювала у м. Маріуполь. У 2021 році була тренером від ПРООН для тих, хто заступає на контрольно-пропускні пункти в м. Маріуполь, Херсон, Слов’янськ, Сєвєродонецьк. Посада: заступник начальника центру – начальник відділу психологічного забезпечення ЦЗД Головного управління ДСНС України у Донецькій області, підполковник служби цивільного захисту.
  • Миролюбова Анастасія. Дитячий, підлітковий, сімейний психолог, тренерка освітніх проектів для батьків та педагогів. Студентка Українського інституту сучасної гештальт-терапії. Засновниця та директорка дитячого садочку та центру розвитку “Persona”. Досвід роботи – 15 років.

Останні новини

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 25-29.09.2023

25-29 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Cемінар з питань виявлення у водіїв ознак сп’яніння 12-13.09.2023

12-13 вересня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару з питань виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Відповідно до положень пункту 4 спільного наказу Міністерства внутрішніх справ […]

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 26-30.06.2023

26-30 червня 2023 року ДУ “Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України” планує проведення низки семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Семінари організовано відповідно до п. 2 Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затвердженого наказом МОЗ України від 18 квітня […]

Ми тісно співпрацюємо