Меню

Новини

Зображення тренінгу для працівників Бородянського психоневрологічного інтернату

Організовано психологічну допомогу працівникам Бородянського психоневрологічного інтернату

Центром організації психіатричної допомоги за підтримки ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» організовано проведення психологічного тренінгу для працівників Бородянського психоневрологічного інтернату за запитом керівника цієї установи.

Підопічні та працівники інтернату пережили непрості часи окупації, і такий тренінг був актуальним і мав шалений попит. У тренінгу «Психологічні методи самодопомоги» взяв участь 31 працівник установи із надання соціальних послуг.

Учасники заходу отримали знання про психологічну травму та її потенційний вплив на особистість людини. Вони також засвоїли інформацію про фізіологічні та патологічні реакції у стресових ситуаціях, а також способи реагування людини в випадку загрози. Крім того, під час проведення тренінгу аудиторія отримала рекомендації щодо самодопомоги у стресових ситуаціях: за допомогою техніки дихання та води, управління власним тілом тощо.

Тренери впевнені, що набуті навички допоможуть працівникам установи зменшити або зняти тривогу, стабілізувати емоційний стан, заспокоїтись та мобілізуватися. Саме тому учасники заходу  виразили безмежну подяку тренерам, які провели таке надважливе навчання:

  • Кучинська Анастасія. Кризовий психолог, учасник бойових дій, має 8-річний досвід роботи в умовах воєнних дій. До 16.03.2022 року проживала та працювала у м. Маріуполь. У 2021 році була тренером від ПРООН для тих, хто заступає на контрольно-пропускні пункти в м. Маріуполь, Херсон, Слов’янськ, Сєвєродонецьк. Посада: заступник начальника центру – начальник відділу психологічного забезпечення ЦЗД Головного управління ДСНС України у Донецькій області, підполковник служби цивільного захисту.
  • Миролюбова Анастасія. Дитячий, підлітковий, сімейний психолог, тренерка освітніх проектів для батьків та педагогів. Студентка Українського інституту сучасної гештальт-терапії. Засновниця та директорка дитячого садочку та центру розвитку “Persona”. Досвід роботи – 15 років.

Останні новини

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 27-31.05.2024

З 27 до 31 травня 2024 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” проводить серію семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Досвідчені лектори докладно розглянуть наступні теми: порядок і сучасні методи проведення психіатричних оглядів правила заповнення первинної облікової документації; встановлення психіатричних протипоказань до певних видів діяльності, професій, служб; вирішення конфліктних ситуацій при […]

Cемінар з питань проведення передзмінних та передрейсових медичних оглядів 26-27.03.2024

20 балів БПР: у березні відбудеться дводенний семінар на тему: «Передзмінні та передрейсові медичні огляди водіїв та інших категорій працівників» У рамках програми безперервного професійного розвитку Інститут судової психіатрії організовує семінар БПР для лікарів усіх спеціальностей та медичних працівників із середньо-спеціальною медичною освітою. Державна установа «ІСП МОЗ України» оголошує набір на онлайн-навчання «Передзмінні та передрейсові […]

Cемінар з питань виявлення у водіїв ознак сп’яніння 06-07.03.2024

06-07 березня 2024 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару з питань виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Слухачі ознайомляться з такими питаннями: порядок виявлення у водіїв стану сп’яніння; вимоги до закладів […]

Ми тісно співпрацюємо