Меню

Зображення тренінгу для працівників Бородянського психоневрологічного інтернату

Організовано психологічну допомогу працівникам Бородянського психоневрологічного інтернату

Центром організації психіатричної допомоги за підтримки ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» організовано проведення психологічного тренінгу для працівників Бородянського психоневрологічного інтернату за запитом керівника цієї установи.

Підопічні та працівники інтернату пережили непрості часи окупації, і такий тренінг був актуальним і мав шалений попит. У тренінгу «Психологічні методи самодопомоги» взяв участь 31 працівник установи із надання соціальних послуг.

Учасники заходу отримали знання про психологічну травму та її потенційний вплив на особистість людини. Вони також засвоїли інформацію про фізіологічні та патологічні реакції у стресових ситуаціях, а також способи реагування людини в випадку загрози. Крім того, під час проведення тренінгу аудиторія отримала рекомендації щодо самодопомоги у стресових ситуаціях: за допомогою техніки дихання та води, управління власним тілом тощо.

Тренери впевнені, що набуті навички допоможуть працівникам установи зменшити або зняти тривогу, стабілізувати емоційний стан, заспокоїтись та мобілізуватися. Саме тому учасники заходу  виразили безмежну подяку тренерам, які провели таке надважливе навчання:

  • Кучинська Анастасія. Кризовий психолог, учасник бойових дій, має 8-річний досвід роботи в умовах воєнних дій. До 16.03.2022 року проживала та працювала у м. Маріуполь. У 2021 році була тренером від ПРООН для тих, хто заступає на контрольно-пропускні пункти в м. Маріуполь, Херсон, Слов’янськ, Сєвєродонецьк. Посада: заступник начальника центру – начальник відділу психологічного забезпечення ЦЗД Головного управління ДСНС України у Донецькій області, підполковник служби цивільного захисту.
  • Миролюбова Анастасія. Дитячий, підлітковий, сімейний психолог, тренерка освітніх проектів для батьків та педагогів. Студентка Українського інституту сучасної гештальт-терапії. Засновниця та директорка дитячого садочку та центру розвитку “Persona”. Досвід роботи – 15 років.

Останні новини

Утворення Інституту судової психіатрії

Інститут після зміни установчих документів зосередиться на питаннях судової психіатрії Міністерство охорони здоров’я України прийняло рішення про передачу функції моніторингу наркотиків від ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України» до ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України». Відповідним наказом МОЗ № 1601 від 08.09.2023 змінено найменування державної установи «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та […]

Cемінар з питань проведення передзмінних та передрейсових медичних оглядів 18-19.10.2023

18-19 жовтня 2023 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару на тему “Передзмінні та передрейсові медичні огляди водіїв та інших категорій працівників”. Семінар організовано відповідно до спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоров’я України від 31 січня 2013 року №65/80, а також згідно з Постановою КМУ від […]

Дві третини українців вживали наркотики хоча б раз у житті – результати опитування

Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України оприлюднив результати анонімного онлайн-опитування щодо вживання наркотиків, яке проходило за підтримки Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркотичної залежності з 05 по 25 червня 2023 року. В опитуванні взяли участь 559 респондентів віком від 18 до 64 років. За результатами проведеного опитування: Практично кожні двоє з […]

Ми тісно співпрацюємо