Меню

Новини

Зображення для новини про Вебінар «Важливість аналізу на CDT як стандартизованого та специфічного маркера хронічного надмірного вживання алкоголю»

Вебінар “Важливість аналізу на CDT як маркера надмірного вживання алкоголю” 20.09.2023

20 вересня 2023 року о 12:00 (за київським часом) працівники Інституту візьмуть участь у навчальному вебінарі на тему «Важливість аналізу на CDT (карбогідрат-дефіцитний трансферин) як стандартизованого та специфічного маркера хронічного надмірного вживання алкоголю».

Під час вебінару заплановано доповідь керівника робочої групи IFCC CDT Жана Дінмамода та буде продемонстровано кілька наочних результатів застосування аналізу на CDT.

Аналіз кількісного визначення ізоформ CDT методом капілярного електрофорезу дає змогу на ранній стадії виявити хронічний алкоголізм, диференціювати його від епізодичного вживання алкоголю.

Робоча мова заходу – англійська.

Заплановані 2 однакові сесії, отже учасники, які бажають зрозуміти важливість аналізу на CDT, можуть вибрати зручний для себе час: 12:00 або 19:00 (за київським часом).

Останні новини

Модель зниження рівня конфліктної поведінки – Майстер-клас БПР 10-11.06.2025

10-11 червня 2025 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” запрошує взяти участь у майстер-класі БПР для лікарів усіх спеціальностей, фахівців у сфері охорони здоров’я, професіоналів з вищою немедичною освітою (клінічна психологія, психотерапія), молодших спеціалістів з медичною освітою на тему: “Модель зниження рівня конфліктної поведінки та стримування пацієнтів в закладах з надання психіатричної допомоги Safewards […]

Відбувся дводенний тренінг «Зниження рівня конфліктної поведінки пацієнтів закладів з надання психіатричної допомоги та попередження жорстокого поводження з ними»

24-25 квітня 2025 року відбувся дводенний тренінг для персоналу Спеціального закладу з надання примусових заходів медичного характеру в с. Орлівка на тему: “Зниження рівня конфліктної поведінки пацієнтів закладів з надання психіатричної допомоги”. Протягом двох днів усі дотичні до надання психіатричної допомоги вивчали модуль Safewards («Захисні механізми»), рекомендовану Міністерством охорони здоров’я України для впровадження в медичні заклади. […]

Дослідження наслідків війни в Україні для психічного здоров’я населення

Інститут судової психіатрії МОЗ України проводить наукове дослідження наслідків війни в Україні для психічного здоров’я населення. Дослідження здійснюється науковцями Інституту, є добровільним та передбачає анкетування у режимі онлайн. Для участі у дослідженні просимо заповнити форму за посиланням: Опитування Участь в анкетуванні може взяти будь-який повнолітній громадянин України незалежно від місця перебування. Усі отриманні дані мають […]