Меню

Журнал Архів Психіатрії Том 25, №1 (96)’ 2019 Статті

Журнал Архів Психіатрії Том 25, №1 (96)’ 2019 Статті

 1. Адбряхімов Р. А. Порівняльний аналіз якості життя в учасників бойових дій з травмою очей на тлі психологічних проявів реакції на стрес різної вираженості. – C. 4-10.
 2. Мисула Ю. І. Особливості клінічної феноменології первинного епізоду біполярного афективного розладу. – C. 11-14.
 3. Tabachnikov S. I., Pinchuk I. Ya., Kharchenko Ye. M., Mykhalchuk N. O., Chepurna A. M., Zdoryk I. F. Criteria for diagnostics and treatment of somatic patients who use psychoactive substances in the practice of family medicine. – C. 15-21.
 4. Гапонов К. Д., Табачніков С. І. Соціальна підтримка та якість життя осіб різних соціальних груп та з різним рівнем психосоціального стресу, які страждають на розлади, спричинені вживанням алкоголю. – C. 22-29.
 5. Салдень В. І. Рання діагностика і психокорекція психічних та поведінкових порушень у хворих первинної ланки, які вживають алкоголь зі шкідливими наслідками. – C. 30-33.
 6. Камінська А. О., Пшук Н. Г. Детермінанти інтерперсональної комунікації у референтних родичів пацієнтів з ендогенними психічними розладами. – C. 34-39.
 7. Сидоренко О. О. Клініко-психологічні прояви та механізми формування психологічної дезадаптації у державних службовців. – C. 40-46.
 8. Яворська Т. П. Особливості сімейного функціонування у родині хворих із цереброваскулярною патологією. – C. 47-50.
 9. Яремкевич Р. Р. Прояви форм агресії у дерматологічних пацієнтів із синдромом хронічного свербежу. – C. 51-55.
 10. Скрипніков А. М., Ісаков Р. І. Особливості континууму соціально-психологічної адаптації – дезадаптації у жінок з різними генезом депресії та вираженістю проблем у психосоціальному функціонуванні. – C. 56-62.
 11. Олійник О. П. Судово-психіатрична оцінка станів залежності в кримінальному провадженні. – C. 63-68.

Останні новини

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів правоохоронних органів

Фахівці ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» провели два тренінги mhGAP для психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, який було організовано Міжнародним медичним корпусом у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – […]

Проведено круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру»

Інститутом разом з Департаментом національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини організовано круглий стіл «Стан дотримання прав людини при застосуванні примусових заходів медичного характеру». Національний превентивний механізм (НПМ) здійснює систематичні моніторингові відвідування місць несвободи, до яких належать заклади з надання психіатричної допомоги, зокрема спеціальні заклади, в яких застосовують примусові заходи медичного […]

Навчання медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я оцінювати, вести та надавати подальший супровід особам з поширеними психічними розладами

Інститут у 2023-2024 роках взяв участь в реалізації Програми дій ВООЗ з усунення прогалин у сфері охорони психічного здоров’я (MhGAP). Мета реалізації програми в України – усунути прогалини в наданні психіатричної допомоги населенню, підвищити рівень знань медичних працівників неспеціалізованих закладів охорони здоров’я щодо оцінки, ведення та подальшого супроводу поширених психічних розладів у пацієнтів. Станом на […]

Ми тісно співпрацюємо