Меню

Журнал Архів Психіатрії Том 25, №1 (96)’ 2019 Статті

Журнал Архів Психіатрії Том 25, №1 (96)’ 2019 Статті

 1. Адбряхімов Р. А. Порівняльний аналіз якості життя в учасників бойових дій з травмою очей на тлі психологічних проявів реакції на стрес різної вираженості. – C. 4-10.
 2. Мисула Ю. І. Особливості клінічної феноменології первинного епізоду біполярного афективного розладу. – C. 11-14.
 3. Tabachnikov S. I., Pinchuk I. Ya., Kharchenko Ye. M., Mykhalchuk N. O., Chepurna A. M., Zdoryk I. F. Criteria for diagnostics and treatment of somatic patients who use psychoactive substances in the practice of family medicine. – C. 15-21.
 4. Гапонов К. Д., Табачніков С. І. Соціальна підтримка та якість життя осіб різних соціальних груп та з різним рівнем психосоціального стресу, які страждають на розлади, спричинені вживанням алкоголю. – C. 22-29.
 5. Салдень В. І. Рання діагностика і психокорекція психічних та поведінкових порушень у хворих первинної ланки, які вживають алкоголь зі шкідливими наслідками. – C. 30-33.
 6. Камінська А. О., Пшук Н. Г. Детермінанти інтерперсональної комунікації у референтних родичів пацієнтів з ендогенними психічними розладами. – C. 34-39.
 7. Сидоренко О. О. Клініко-психологічні прояви та механізми формування психологічної дезадаптації у державних службовців. – C. 40-46.
 8. Яворська Т. П. Особливості сімейного функціонування у родині хворих із цереброваскулярною патологією. – C. 47-50.
 9. Яремкевич Р. Р. Прояви форм агресії у дерматологічних пацієнтів із синдромом хронічного свербежу. – C. 51-55.
 10. Скрипніков А. М., Ісаков Р. І. Особливості континууму соціально-психологічної адаптації – дезадаптації у жінок з різними генезом депресії та вираженістю проблем у психосоціальному функціонуванні. – C. 56-62.
 11. Олійник О. П. Судово-психіатрична оцінка станів залежності в кримінальному провадженні. – C. 63-68.

Останні новини

Cемінар з питань проведення передзмінних та передрейсових медичних оглядів 26-27.03.2024

20 балів БПР: у березні відбудеться дводенний семінар на тему: «Передзмінні та передрейсові медичні огляди водіїв та інших категорій працівників» У рамках програми безперервного професійного розвитку Інститут судової психіатрії організовує семінар БПР для лікарів усіх спеціальностей та медичних працівників із середньо-спеціальною медичною освітою. Державна установа «ІСП МОЗ України» оголошує набір на онлайн-навчання «Передзмінні та передрейсові […]

Cемінар з питань виявлення у водіїв ознак сп’яніння 06-07.03.2024

06-07 березня 2024 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” (далі – Інститут) планує проведення семінару з питань виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Слухачі ознайомляться з такими питаннями: порядок виявлення у водіїв стану сп’яніння; вимоги до закладів […]

Cемінари з питань проведення психіатричних оглядів 26.02-01.03.2024

З 26 лютого до 01 березня 2024 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” проводить низку семінарів з питань попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів. Зокрема, слухачі ознайомляться із: порядком проведення психіатричних оглядів сучасними методами проведення психіатричних оглядів; правилами заповнення первинної облікової документації; вирішенням конфліктних ситуацій при проведенні психіатричних оглядів; стандартами надання психіатричної допомоги; діагностикою […]

Ми тісно співпрацюємо