Меню

Семінар Судово-психіатрична експертиза учасників бойових дій: організаційні та клінічні аспекти 11.01.2023

Семінар Судово-психіатрична експертиза учасників бойових дій: організаційні та клінічні аспекти 11.01.2023

Програма семінару

Картка семінару

Дата і час проведення: 11 січня 2023 з 12:00 до 15:00

Цільова аудиторія за спеціальностями: судово-психіатрична експертиза, дитяча психіатрія, наркологія, медична психологія, психіатрія, психотерапія, фахівці з немедичною освітою (психологи, юристи)

Останній термін реєстрації: РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО

Вартість навчання: 1048 грн. 64 коп. (Безкоштовно – для лікарів-учасників бойових дій та співробітників ДУ «ІПСПЕМН МОЗ України»)

Кількість балів: 10 (відповідно до п. 2.7 додатку 4 Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22.02.2019 № 446)

Реєстрація
Інструкція, договір, акт

Доступ до семінарів буде наданий тільки за наявності передоплати!

Реквізити для оплати:

Отримувач: ДУ «ІПСПЕМН МОЗ України»
МФО: 820172
ЄДРПОУ: 04803492
Розрахунковий рахунок: UA648201720313271001201007077
Банк отримувача: ДКС України у Подільському районі м. Києва
Призначення платежу: «за навчання ПІБ курсанта» (вказувати обов’язково)

Відповіді на часто запитувані питання:

Питання Відповідь
Хто може зареєструватись на семінари? Будь-яка особа з вищою медичною освітою.
За якими спеціальностями будуть зараховуватись бали при атестації? 10 балів за спеціальностями: судово-психіатрична експертиза, дитяча психіатрія, наркологія, медична психологія, психіатрія, психотерапія, фахівці з немедичною освітою (психологи, юристи).
Як зареєструватися на семінари БПР? Реєстрація відбувається ОНЛАЙН за формою, яку розміщено на сторінці семінарів (приклад)

Послідовність реєстрації:

Крок 1. Зайдіть на сторінку семінарів (приклад) та оберіть захід, яким цікавитеся.

Крок 2. Знайдіть і натисніть кнопку “РЕЄСТРАЦІЯ”, яка наявна за умови відкритої реєстрації учасників) (приклад).

Крок 3. Заповніть форму реєстрації онлайн.

Крок 4. Звантажте фінансові документи, зокрема договір та акт (приклад), і заповніть їх, неухильно дотримуючись доданої інструкції.

Крок 5. Отримайте на вказану при реєстрації електронну пошту посилання на захід за наявності передоплати (посилання надходить напередодні початку проведення заходу).

Які заходи БПР організовує Інститут? Основними заходами Інституту на регулярній основі є організація симуляційних тренінгів для лікарів-психіатрів (семінари БПР). Водночас Інститут виступає в ролі організатора або співорганізатора таких заходів БПР, як конференції БПР та фахові школи.

Контакти:

ОЛІЙНИК Оксана Петрівна – В.о. заступника директора з наукової роботи та освітньої діяльності, доктор медичних наук

Тел.: +38(068) 376 10 14 (з 10 до 15 год.), Email: oksana.oliinyk@cmhmda.org.ua

КАРПУНОВА Олена Вікторівна – Завідувач відділу координації наукових досліджень та освітньої діяльності, кандидат економічних наук

Email: ekarpunova140@gmail.com

Останні новини

Модель зниження рівня конфліктної поведінки – Майстер-клас БПР 10-11.06.2025

10-11 червня 2025 року ДУ “Інститут судової психіатрії МОЗ України” запрошує взяти участь у майстер-класі БПР для лікарів усіх спеціальностей, фахівців у сфері охорони здоров’я, професіоналів з вищою немедичною освітою (клінічна психологія, психотерапія), молодших спеціалістів з медичною освітою на тему: “Модель зниження рівня конфліктної поведінки та стримування пацієнтів в закладах з надання психіатричної допомоги Safewards […]

Відбувся дводенний тренінг «Зниження рівня конфліктної поведінки пацієнтів закладів з надання психіатричної допомоги та попередження жорстокого поводження з ними»

24-25 квітня 2025 року відбувся дводенний тренінг для персоналу Спеціального закладу з надання примусових заходів медичного характеру в с. Орлівка на тему: “Зниження рівня конфліктної поведінки пацієнтів закладів з надання психіатричної допомоги”. Протягом двох днів усі дотичні до надання психіатричної допомоги вивчали модуль Safewards («Захисні механізми»), рекомендовану Міністерством охорони здоров’я України для впровадження в медичні заклади. […]

Дослідження наслідків війни в Україні для психічного здоров’я населення

Інститут судової психіатрії МОЗ України проводить наукове дослідження наслідків війни в Україні для психічного здоров’я населення. Дослідження здійснюється науковцями Інституту, є добровільним та передбачає анкетування у режимі онлайн. Для участі у дослідженні просимо заповнити форму за посиланням: Опитування Участь в анкетуванні може взяти будь-який повнолітній громадянин України незалежно від місця перебування. Усі отриманні дані мають […]