Меню

Відділ судово-психіатричної експертизи - ДУ «ІПСПЕМН МОЗ України»

Відділ судово-психіатричної експертизи

Цивільні справи, кримінальні провадження, звернення щодо проведення судово-психіатричних та судово-психологічних експертиз надсилати на адресу:

вул. Кирилівська, 103, корпус 12, 3-й поверх, м. Київ, 04080, Україна – ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України»

Телефон: +38(044)503-87-33

Email: ndips@ukr.net

 

УВАГА!

У зв’язку з обмеженнями, запровадженими з метою протидії поширенню COVID-19, експертизи проводяться у вівторок та четвер або в інший день за домовленістю з експертами за адресою:

вул. Митрофана Довнар-Запольського, 16, м. Київ, 04050, Україна – ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України»

Останні новини

Гуманітарна допомога від Міністерства охорони здоров’я

Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків висловлює щиру подяку Міністерству охорони здоров’я України за виділення гуманітарної допомоги на лікування пацієнтів. Надходження ліків та препаратів до лікувальних закладів Інституту стало можливим завдяки створенню спеціального модуля у системі медичних закупівель MedData в рамках ініціативи Президента України United24. Інститут оцінює потреби у лікувальних засобах і подає електронну […]

Оголошення щодо оновленої редакції Статуту

Державна установа «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 вересня 2021 року № 2065 затверджено Статут Державної установи «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Міністерства охорони здоров’я України» (нова редакція). З новою редакцією статуту можна ознайомитися за посиланням: https://cmhmda.org.ua/statut_ndip_moz_ukrainy_27-09-2021/.

Постери щодо психічного здоров’я

Шукайте постери щодо психічного здоров’я для завантаження у розділі “Методичні матеріали“

Ми тісно співпрацюємо